У нас можна купити ліпнину з поліуретану (архітектурний декор) найвідоміших торгових марок:

 бельгійської фірми Orac Decor, що пропонує елітні вироби з поліуретану, і ліпнину з дюрополімеру Orac Axxent;

 вишукану колекцію архітектурного декору компанії Європласт.

Ми професійно займаємося продажем ліпнини і знаємо, що запропонувати споживачеві. Вишукана ліпнина з поліуретану, купити яку можна у нас, представлена ​​в асортименті деталями різноманітних форм, стилів і матеріалів. Найбільшою популярністю у наших покупців користуються карнизи (гладкі і з малюнком), стельовий плінтус, покриття для плінтуси і молдинги, арки, куполи і консолі, панно і фонтани, фрагменти орнаменту, каміни, колони, обрамлення для дверей і багато інших декоративних деталей.

Широкий вибір елементів і брендів дозволяє підібрати ліпнину за цінами від економ-класу до елітної. Для нас продаж ліпнини - це не тимчасове захоплення, продиктоване модою! Тому ми пропонуємо покупцям тільки кращі зразки продукції. І, тим не менш, ми пропонуємо ціни, які цілком доступні навіть пересічному покупцеві, а стиль і якість задовольнять навіть найвимогливіший смак. Продаж ліпнини - це наш профіль, тому ми зробили все, щоб допомогти вибрати саме той архітектурний декор, що в найбільшій мірі відповідає Вашим стильовим перевагам. До Ваших послуг каталог продукції з цінами для швидкого здійснення онлайн-покупок.

Відтепер більше не потрібно думати, де купити ліпнину з поліуретану - досить відвідати наш сайт і знайти на ньому все необхідне. Поліуретанову ліпнину купити просто! Колекції ліпнини з поліуретану Orac Decor, Європласт. Кращий ліпний декор для оформлення інтер'єрів.